ÖVRIGT / Speglar / Spegel 11312266
*
nr 1131 2266
Spegel
57x44
Kondition: skador
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 september 2017
kl 18:59:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 17:27:41
1
400 kr
24/9 01:24:52
2
150 kr
24/9 01:24:52
1
200 kr (Budbetjänt)
24/9 01:25:21
2
250 kr
24/9 01:25:21
1
300 kr (Budbetjänt)
25/9 18:50:53
3
350 kr
25/9 18:50:53
1
400 kr (Budbetjänt)
25/9 18:51:41
3
450 kr
25/9 18:53:09
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
Kondition: skador
Läs om budbetjänten
nr 1131 2266
Spegel
57x44
Kondition: skador
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 september 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 17:27:41 | 1 | 400 kr |
24/9 01:24:52 | 2 | 150 kr |
24/9 01:24:52 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
24/9 01:25:21 | 2 | 250 kr |
24/9 01:25:21 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
25/9 18:50:53 | 3 | 350 kr |
25/9 18:50:53 | 1 | 400 kr (Budbetjänt) |
25/9 18:51:41 | 3 | 450 kr |
25/9 18:53:09 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23